PLANET PURE Delikatny płyn do prania ubranek dziecięcych, 1,50 l

Naturalne pranie bez zbędnej chemii

40,99 zł

(27,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,50 l

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do prania ubranek dziecięcych
  • Hipoalergiczna formuła
  • Do wszystkich temperatur prania

Kupowane często z PLANET PURE Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń i powierzchni, 510 ml

PLANET PURE Delikatny płyn do prania ubranek dziecięcych, 1,50 l 40,99 zł (27,33 zł / l)
PLANET PURE Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń i powierzchni, 510 ml 15,99 zł (31,35 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Delikatny płyn do prania ubranek dziecięcych został opracowany z myślą o delikatnym praniu ubranek i tekstyliów niemowlęcych. Hipoalergiczna formuła, składająca się w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera enzymów, barwników, fosfonianów ani oleju palmowego. Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego skutecznie, a zarazem łagodnie piorą ubranka dziecięce, pieluszki wielorazowe i śpiworki, nie powodując usztywniania włókien. Formuła bez mikroplastiku jest odpowiednia również dla wrażliwej skóry.

Sposób użycia:

  • Stosuj zgodnie z tabelą dozowania (wartości podano dla 4,5 kg prania; przy 6-7 kg dodaj każdorazowo 20 ml, a przy 8-10 kg 40 ml więcej)
  • Do prania ręcznego użyj 25 ml.
Twardość wodyLekkie zabrudzeniaNormalne zabrudzeniaSilne zabrudzenia
Miękka/średnio twarda40 ml50 ml70 ml
Twarda50 ml60 ml80 ml
Nr art.: XBO-PP-WBY30
Zawartość: 1,50 l
EAN: 9120001462438
Numer producenta: WBY30
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, nie testowane na zwierzętach, Bez perfum, Bez oleju palmowego, Wolne od GMO, bez siarczanu, Hipoalergiczny, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Pieczęć jakości i certyfikaty: Ecogarantie, V-Label vegan
Skład

5 - 15 % środki powierzchniowo czynne niejonowe (kokos[2], pszenica[2]), < 5% środki powierzchniowo czynne anionowe (pszenica[2], kokos[2]), zagęszczacz, alkohol z pszenicy[1], kwas cytrynowy[2], środki konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), zapachy (perfumy[2])

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. Naturalny.
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P264 - Dokładnie umyć dużą ilością wody po użyciu.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Delikatny płyn do prania ubranek dziecięcych