Soletti Goldfish Original, 100 g
Ulubiona przekąska na następną imprezę
12,99 zł
(129,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Chrupiące i przewiewne wypieki
- Z typowym pęcherzykiem powietrza
- Wegańskie i bez oleju palmowego
Opis
Soletti Goldfish Original to klasyczna, chrupiąca przekąska w charakterystycznym kształcie rybek. Delikatnie słony smak sprawia, że jest uniwersalnym wyborem na różne okazje. Lekka i przyjemna konsystencja zachęca do sięgania po kolejne porcje. Produkt doskonale sprawdzi się jako przekąska na spotkania ze znajomymi lub w ciągu dnia. To idealna propozycja dla miłośników prostych, sprawdzonych smaków.
| Nr art.: | KEL-10002245 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159745303 |
| Numer producenta: | 10002245 |
| Marki: | Soletti |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | G - mleko, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
Goldfish Original
mąka pszenna, olej rzepakowy, sól, cukier, fruktoza, słód pszenny, drożdże, środek spulchniający (wodorowęglan sodu), pieprz, regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)
Wartość odżywcza
Goldfish Original
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1863 / 445 kj / kcal |
| tłuszcz | 15 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 66 g |
| w tym cukier | 4,4 g |
| substancje balastowe | 3,7 g |
| białko | 10 g |
| sól | 2,8 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Goldfish Original
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.