KUMARI Facial Wash, 250 ml

Naturalne oczyszczanie mocą aloesu

69,00 zł

(276,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z soku roślinnego aloesu
  • Dokładnie oczyszcza
  • Dla każdego rodzaju skóry

Kupowane często z KUMARI PH Skin Balancer, 250 ml

KUMARI Facial Wash, 250 ml 69,00 zł (276,00 zł / l)
KUMARI PH Skin Balancer, 250 ml 69,00 zł (276,00 zł / l)
Cena całkowita: 138,00 zł
Opis

Delikatne, a jednocześnie dogłębne czyszczenie ma najwyższy priorytet w codziennej pielęgnacji - właśnie dlatego KUMARI stworzyła Facial Wash, który oczyszcza skórę oraz delikatnie i dokładnie usuwa martwy naskórek i makijaż. 77% soku ze świeżych roślin aloesu chroni skórę przed wszelkimi wpływami środowiska i nawilża.

Zastosowanie:
Nakładać na szyję i twarz codziennie rano oraz wieczorem. Zmyć letnią wodą.

Nr art.: XEC-KUM-BL0010010
Zawartość: 250 ml
EAN: 9120074100275
Numer producenta: BL0010010
Marki: KUMARI
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Wiedeń
Efekt kosmetyczny: nawilżający, pielęgnujący, oczyszczający
Pieczęć jakości i certyfikaty: ECOCERT - Cosmos Organic, Vegan Society
Składniki (INCI)

77 % Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glutamat, Glycerin, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Aqua, Citricacid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Lecithin, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Parfum, Heptyl Glucoside, Heptanol, Benzyl Alcohol, Citricacid, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], P-Anisic Acid, Rosa Canina Fruit Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Alaria Esculenta Extract

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: KUMARI-Produkte Vertriebs GmbH, Stutterheimstraße 16-18/Stg. 2/ Top 10a, 1150, Wien, Austria, office@kumari.at, www.kumari.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KUMARI Facial Wash

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder