Distelberger Genuss-Bauernhof Kawior musztardowy/gorczycowy, 125 g

Kawior dla każdego

37,74 zł 41,99 zł -10%

(301,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 g

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wielowarstwowy
  • Delikatnie owocowy
  • Lekko pikantny

Kupowane często z STAUD‘S Ogórki konserwowe słodko-kwaśne, 580 ml

Distelberger Genuss-Bauernhof Kawior musztardowy/gorczycowy, 125 g 37,74 zł (301,92 zł / kg)
STAUD‘S Ogórki konserwowe słodko-kwaśne, 580 ml 15,22 zł (26,24 zł / l)
Cena całkowita: 52,96 zł
Opis

Wyśmienity smakołyk z wyrafinowanych nasion gorczycy z sokiem z pigwy, gruszkowym octem balsamicznym, miodem, trawą cytrynową i innymi przyprawami. Produkt przypominający kawior szczególnie dobrze komponuje się z delikatnymi, kwaśnymi i pikantnymi potrawami.

Nr art.: MBA-MD-1013
Zawartość: 125 g
EAN: 9004576186145
Numer producenta: MD-1013
Marki: Distelberger Genuss-Bauernhof
Kraj związkowy: Dolna Austria
Smak: owocowy, pikantny/przyprawowy/korzenny
Składniki

31 % nasiona gorczycy, przyprawa do sałatek bez octu (47 % sok gruszkowy, 31 % ocet gruszkowy, sok cytrynowy, Syrop z agawy, przyprawy), środek żelujący (pektyna)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Distelberger Genuss-Bauernhof Kawior musztardowy/gorczycowy

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.