Österreichische Bergkräuter Wewnętrzna harmonia, Luzem, 50g

Wsparcie podczas postu

17,99 zł

(359,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: Luzem, 50g

Produkt dostępny od 20 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 21 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Sprawdzona herbata w czasie postu
  • Pomaga przeciw zmęczeniu wiosennemu

Kupowane często z Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g

Österreichische Bergkräuter Wewnętrzna harmonia, Luzem, 50g 17,99 zł (359,80 zł / kg)
Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g 19,99 zł (444,22 zł / kg)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Wreszcie wiosna! Jeśli nie byłoby tej słabości... Bądź w tym roku szybszym aniżeli wiosenne zmęczenie! Powitaj wiosnę z kuracją postną. Herbata podczas postu od Österreichische Bergkräuter zapewnia przez cały rok wewnętrzną harmonią w Twoim ciele!

Nr art.: XPI-OEB-2074
Zawartość: 50 g
EAN: 9002902020743
Numer producenta: 2074
Marki: Österreichische Bergkräuter
Kraj związkowy: Górna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: aromatyczny
Pieczęć jakości i certyfikaty: Certyfikat ekologiczny, kontrolowana uprawa ekologiczna
Składniki

melisa[1], liście pokrzywy[1], szałwia[1], koper[1], Nasiona kminku[1], liście brzozy[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Austria, www.bergkraeuter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Österreichische Bergkräuter Wewnętrzna harmonia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder