PLANET PURE Środek do czyszczenia drewna i podłóg naturalnych, 510 ml

Lśniąca czystość i przyjemny zapach

19,99 zł

(39,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 510 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do mebli i podłóg z naturalnych materiałów
  • Delikatny dla powierzchni
  • Z zapachem pomarańczy

Kupowane często z PLANET PURE Uniwersalny silny środek czyszczący o zapachu pomarańczy, 510 ml

PLANET PURE Środek do czyszczenia drewna i podłóg naturalnych, 510 ml 19,99 zł (39,20 zł / l)
PLANET PURE Uniwersalny silny środek czyszczący o zapachu pomarańczy, 510 ml 27,99 zł (54,88 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Ten środek do czyszczenia drewna i naturalnych podłóg skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia, a jednocześnie jest delikatny dla wrażliwych powierzchni. Nadaje się między innymi do parkietu, korka i linoleum. Formuła zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i pomaga zachować zadbany wygląd czyszczonych powierzchni. Po użyciu pozostawia świeży zapach, a podłogi i meble wyglądają czysto i estetycznie.

Sposób użycia:
Użyj 25 ml środka na 5 l wody.

Nr art.: XBO-PP-RH510
Zawartość: 510 ml
EAN: 9120001461448
Numer producenta: RH510
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, nie testowane na zwierzętach, Bez oleju palmowego, Wolne od GMO, bez sztucznych substancji zapachowych, bez siarczanu, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Efekt czyszczenia: przeciw plamom, przeciw smugom, przeciw brudzie
Pieczęć jakości i certyfikaty: V-Label vegan
Składniki

5 - 15 % nichtionische Tenside[1], 5 - 15 % Surfaktanty anionowe[2], Potassium Sorbate, Orangenöl[1]

  1. Uprawa ekologiczna
  2. Naturalny.
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P264 - Dokładnie umyć ręce po użyciu.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Środek do czyszczenia drewna i podłóg naturalnych