SAINT CHARLES Płatki magnezowe, 700 g

Zdrowa kąpiel dla ciała i umysłu

77,54 zł 87,00 zł -11%

(110,77 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 700 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% magnezu Zechstein
  • Idealny po aktywności fizycznej
  • Dla entuzjastów sportu

Kupowane często z vielö Organic Body Lotion, 250 ml

SAINT CHARLES Płatki magnezowe, 700 g 77,54 zł (110,77 zł / kg)
vielö Organic Body Lotion, 250 ml 190,91 zł (763,64 zł / l)
Cena całkowita: 268,45 zł
Opis

Szczególnie po wysiłku fizycznym, jak to często bywa u sportowców, ta kąpiel w płatkach magnezu jest szczególnie zalecana. Przed pójściem spać magnez Zechenstein na skórze może osiągnąć najlepszy efekt.

Sposób użycia:

  • Rozpuścić w wodzie.
  • 50 g na częściową kąpiel
  • 700 g na pełną kąpiel
  • 250 g do kąpieli stóp
  • Rozkoszuj się przy temperaturze wody około 40 ° C przez 20-30 minut.
Nr art.: XEC-SCH-8204593
Zawartość: 700 g
EAN: 9120085860274
Numer producenta: 8204593
Marki: SAINT CHARLES
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Kraj związkowy: Wiedeń
Składniki (INCI)

Magnesium Chloride, Aqua

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Austria, office@saint-charles.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SAINT CHARLES Płatki magnezowe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder