Starhorse Żel chłodzący bez dopingu, 500 g

Natychmiast chłodzi

88,00 zł

(176,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Szybsza regeneracja
  • Optymalne chłodzenie
  • Idealny na turnieje

Kupowane często z Starhorse Stawy Classic, 500 g

Starhorse Żel chłodzący bez dopingu, 500 g 88,00 zł (176,00 zł / kg)
Starhorse Stawy Classic, 500 g 148,00 zł (296,00 zł / kg)
Cena całkowita: 236,00 zł
Opis

Specjalne składniki zapewniają szybkie chłodzenie obciążonych ścięgien, stawów, więzadeł i grup mięśniowych, a jednocześnie przyspieszają regenerację.

Żel chłodzący Starhorse jest w 100% bez substancji dopingowych i może być również używany podczas turniejów!

Zastosowanie

  • Nałożyć na skórę po pracy i delikatnie wmasować.

Ostrzeżenia:

  • EUH208.
  • Zawiera 8-amino-7-metylochinolinę.
  • Może powodować reakcje alergiczne.
  • Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami.
  • Podczas stosowania należy unikać okolic ust i oczu oraz otwartych ran.
  • W przypadku kontaktu z oczami przemyć dokładnie wodą.
  • Produkt trzymać z dala od dzieci i przechowywać szczelnie zamknięty.
Nr art.: XEV-STH-KGEL
Zawartość: 500 g
EAN: 9007776020400
Numer producenta: STAKGD
Marki: Starhorse
Kraj związkowy: Górna Austria
Aktywne składniki

arnika górska, rozmaryn, Menthol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Starhorse GmbH, Ausserweg 2a, 6145, Navis, Austria, office@starhorse.at, starhorse.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Starhorse Żel chłodzący bez dopingu