Styx Ziołowa pianka oczyszczająca z organicznymi ziołami, 150 ml

Idealna do demakijażu

61,86 zł 69,00 zł -10%

(412,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Delikatnie oczyszcza
  • W praktycznym dozowniku z pompką

Kupowane często z Styx Tonik do twarzy Green Asia, 200 ml

Styx Ziołowa pianka oczyszczająca z organicznymi ziołami, 150 ml 61,86 zł (412,40 zł / l)
Styx Tonik do twarzy Green Asia, 200 ml 84,38 zł (421,90 zł / l)
Cena całkowita: 146,24 zł
Opis

Ta szczególnie kremowa pianka oczyszczająca z kojącymi ziołami jest doskonałym środkiem do demakijażu każdego rodzaju skóry. Pielęgnuje i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Zastosowanie: Wystarczy pompować, oczyścić i spłukać wodą.

Nr art.: XEC-STX-14243
Zawartość: 150 ml
EAN: 9004432142438
Numer producenta: 14243
Marki: Styx
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Dolna Austria
Pieczęć jakości i certyfikaty: ECOCERT - Cosmos Natural
Składniki (INCI)

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Ammoniumlaurylsulfat, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Magnolia Officinalis Bark Extract, Glyceryl Caprylate, Pentylene Glycol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citricacid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Linalool, Citronellal, Limonene, Citral

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Styx Ziołowa pianka oczyszczająca z organicznymi ziołami