Wiberg Sos Sweet & Spicy BBQ, 800 g
Harmonijne połączenie ananasa, moreli i chilli
31,02 zł 34,99 zł -11%
(38,78 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
-
Wiberg
Sos Sweet & Sour
Podstawa dań z woka i sosów
23,94 zł 26,99 zł(29,93 zł / kg) -
Wiberg
Sos Sweet & Spicy BBQ
Harmonijne połączenie ananasa, moreli i chilli
31,02 zł 34,99 zł(38,78 zł / kg) -
Wiberg
Sos Thai-Chili Style
Przyjemność Azji Południowo-Wschodniej w domu
29,44 zł 32,99 zł(38,23 zł / kg) -
Wiberg
Sos Tropical BBQ
Smaki egzotycznych owoców łączą się z obfitymi kreacjami z grilla
31,02 zł 34,99 zł(38,78 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Idealny do dań z grilla i potraw azjatyckich
- Owocowy i pikantny smak
- Bez wzmacniaczy smaku
Podobne produkty
Opis
Mieszanka moreli, ananasa i chili tworzy doskonały sos o owocowym, pikantnym smaku.
Kulinarne przeznaczenie:
- Do maczania
- Do uszlachetniania potraw z grilla
- Do ryb i owoców morza
- Do kreatywnego gotowania aisa
| Nr art.: | XWI-WOW-209536 |
|---|---|
| Zawartość: | 800 g |
| EAN: | 9002540812267 |
| Numer producenta: | 209536 |
| Marki: | Wiberg |
| Cechy produktu: | bez wzmacniaczy smaku |
| Informacja o przechowywaniu: | po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni |
Składniki
woda pitna, dżem morelowy (morele, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, środek zakwaszający [kwas cytrynowy, pektyna jako środek żelujący (pektyna), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy (300e)), Koncentrat soku ananasowego, ekstrakty przypraw, skrobia modyfikowana, rohrzucker, ocet spirytusowy, koncentrat pomidorowy, naturalna sól krystaliczna, suszony sos sojowy (SOJA, PSZENICA, sól, maltodekstryna), przyprawy, Zakwaszacz (Kwas cytrynowy (E330))
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 582 / 139 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 33 g |
| w tym cukier | 29 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,91 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Sos Sweet & Spicy BBQ
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.