Wiberg Sos Tropical BBQ, 800 g
Smaki egzotycznych owoców łączą się z obfitymi kreacjami z grilla
31,02 zł 34,99 zł -11%
(38,78 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
-
Wiberg
Sos Sweet & Sour
Podstawa dań z woka i sosów
23,94 zł 26,99 zł(29,93 zł / kg) -
Wiberg
Sos Sweet & Spicy BBQ
Harmonijne połączenie ananasa, moreli i chilli
31,02 zł 34,99 zł(38,78 zł / kg) -
Wiberg
Sos Thai-Chili Style
Przyjemność Azji Południowo-Wschodniej w domu
29,44 zł 32,99 zł(38,23 zł / kg) -
Wiberg
Sos Tropical BBQ
Smaki egzotycznych owoców łączą się z obfitymi kreacjami z grilla
31,02 zł 34,99 zł(38,78 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Mango i ananas
- O smaku curry i imbiru
- Idealny również jako dodatek
Opis
Styl BBQ i egzotyczne owoce tworzą harmonijną recepturę, która nadaje grillowanym potrawom zupełnie nowy smak. Połączenie ananasa, mango i subtelnych niuansów curry i imbiru w Tropikalnym sosie BBQ od WIBERG jest niepowtarzalne i stanowi absolutną atrakcję.
Kierunek kulinarny:
- Do maczania
- Do rafinacji
- Do potraw z grilla
- Do ryb i owoców morza
- Jako dodatek do dań typu Bowls
| Nr art.: | XWI-WOW-209535 |
|---|---|
| Zawartość: | 800 g |
| EAN: | 9002540812243 |
| Numer producenta: | 209535 |
| Marki: | Wiberg |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego |
| Informacja o przechowywaniu: | po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni |
Składniki
woda pitna, 21 % puree z mango, 7 % Koncentrat soku ananasowego, rohrzucker, cukier, ocet spirytusowy, glukoza, skrobia modyfikowana, naturalna sól krystaliczna, przyprawy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 511 / 122 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 29 g |
| w tym cukier | 26 g |
| białko | 0 g |
| sól | 1,6 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Sos Tropical BBQ
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.