Zotter Schokoladen Bio kwadratowe koło czekolada wielkanocna z cukrem daktylowym, 70 g
Czekolada mleczna z 50% kakao
24,99 zł
(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Cukier ze zmielonych daktyli
- Z lekką nutą karmelową
- Intensywnie czekoladowe
Opis
Czekolada mleczna z 50 procentami kakao oraz modną alternatywą cukru - cała słodycz czekolady pochodzi ze zmielonych daktyli. Z lekką nutą karmelu i słodyczą porównywalną do brązowego cukru.
| Nr art.: | XPI-ZSM-18616 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403067610 |
| Numer producenta: | 18616 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | bezalkoholowe |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
31 % cukier daktylowy[2], masa kakaowa[2], masło kakaowe[2], pełne mleko w proszku[1], odtłuszczone mleko w proszku[1], strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, 50 % min. zawartość kakao
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 81% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu i soi.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2391 / 571 kj / kcal |
| tłuszcz | 42 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 26 g |
| węglowodany | 35 g |
| w tym cukier | 30 g |
| białko | 9,7 g |
| sól | 0,29 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio kwadratowe koło czekolada wielkanocna z cukrem daktylowym
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.