Zotter Schokoladen Biofekt POP "Dla mamy"
Podaruj radość
44,99 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ładne opakowanie
- Z 8 gatunkami
- Wkładka z bio-plastyku
- Bio+Fair
Opis
Nowocześnie zaprojektowane opakowanie zawiera 8 wspaniale świeżych czekoladek:
- Kostka nugatowa z orzechów laskowych
- Endorfina z czerwonego wina
- Endorfina karmelowa
- Limoncello
- Rum w kokosie
- Endorfina kawowa
- Serce owocowe
- Endorfina pomarańczowo-marakujowa
Jako wkładki do pudełka użyto bio-plastyku, aby nie obciążać środowiska. Wypełnienie może się różnić (w zależności od dostępności artykułu).
| Nr art.: | XPI-ZSM-17819 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 9006403082927 |
| Numer producenta: | 17819 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | BIO, Zawiera alkohol |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Smak: | aromatyczny, mleczna czekolada , czekoladowy, biała czekolada, gorzka czekolada, Karmel-czekolada |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], marcepan[2] (migdały[2], cukier[2], syrop cukru inwertowanego[2]), syrop cukru inwertowanego[2], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], syrop glukozowy[2], gin[2], bita śmietana[2], mleko pełnotłuste [2], Limoncello[2], Masło[2], koncentrat soku z czarnej porzeczki[2], wiśnie[2], migdały[2], przecier malinowy[2], koncentrat soku z marakui[2], karmelizowane mleko w proszku[2] (odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), koncentrat wiśniowy[2], liofilizowane maliny[2], słodka serwatka w proszku[2], marakuja liofilizowana[2] (maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), woda różana[2], liofilizowane czerwone porzeczki[2], koncentrat soku z cytryny[2], liofilizowane wiśnie[2], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], cukier trzcinowy[1], miód[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), cukier karmelowy[2] (Cukier karmelizowany[2], maltodekstryna[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), liofilizowane jagody[2], olej z gorzkich migdałów[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], cynamon[1], olejek lawendowy[2], Emulgator (lecytyna słonecznikowa[2]), olejek cytrynowy[2], imbir w proszku[2], kwiaty róży[2]
- z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 57% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1997 / 477 kj / kcal |
| tłuszcz | 31 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 37 g |
| białko | 5,1 g |
| sól | 0,15 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Biofekt POP "Dla mamy"
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.