Zotter Schokoladen Czekolada pitna biała z wanilią, 110 g
Z cudownie smakującym górskim mlekiem
36,99 zł
(336,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Z surowym cukrem trzcinowym
- Zawiera prawdziwą wanilię
- Świetna czekoladowa uczta
Opis
Odkryj niesamowicie pyszną czekoladę Zotter jako napój! Wysokiej jakości górskie mleko pochodzi od krów należących do tyrolskich górali. Nierafinowany surowy cukier trzcinowy, prawdziwa wanilia, dużo masła kakaowego i słodkie migdały łączą się w tej pysznej czekoladzie do picia. Może być przygotowana z mlekiem sojowym, ryżowym, owsianym lub zwykłym, według uznania.
Wstrząśnięta: wymieszaj tabliczkę czekolady do picia z maksymalnie 0,3 l mleka i delektuj się słodkim napojem.
Mieszana: podgrzać do 0,3 l mleka, a następnie spienić. Tabliczkę zanurzyć w mleku przez 1-2 minuty, a następnie zmieszać. Napój pozostawić na 1-2 minuty, aby wszystkie aromaty mogły się rozwinąć.
| Nr art.: | XPI-ZSM-21010 |
|---|---|
| Zawartość: | 110 g |
| EAN: | 9006403030027 |
| Numer producenta: | 21010 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | Bezglutenowe, BIO, bezalkoholowe |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Smak: | owocowo-słodki, waniliowy, biała czekolada |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
rohrzucker[4], masło kakaowe[4], pełne mleko w proszku[3], migdały[3], odtłuszczone mleko w proszku[3], słodka serwatka w proszku[3], cukier trzcinowy[4], 0,5 % strąki wanilii w proszku [3], mąka z nasion szarańczyna strąkowego[2], lecytyna sojowa[1], sól kamienna, olej z fasoli tonka[3], cynamon[3], kwiaty róży[3], cytryna w proszku (koncentrat soku z cytryny*, skrobia kukurydziana*, cukier*)[3]
- Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
- środek zagęszczający / z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 67% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
- z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego i sprawiedliwego handlu
Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2420 / 578 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 7,9 g |
| sól | 0,29 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Czekolada pitna z wanilią
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.