Dr. Oetker Wiórki czekoladowe, 100 g
Udoskonali wszelkie wypieki
12,82 zł 13,99 zł -8%
(128,20 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Rodzaje:
Właściwości i zalety
- Do dekorowania
- Do muffinów i innych deserów
- Szczególnie czekoladowe
Opis
Wiórki czekoladowe Dr. Oetker są idealne do urozmaicenia każdego deseru. Smakują wyjątkowo czekoladowo i są idealne do dekorowania muffinów, babeczek i innych ciastek.
| Nr art.: | XPI-KAS-148930 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9008200003686 |
| Numer producenta: | 148930 |
| Marki: | Dr. Oetker |
| Cechy produktu: | Wegetariańskie, Bezglutenowe |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
cukier, masa kakaowa, masło klarowane, kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, pełne mleko w proszku, naturalny aromat waniliowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2068 / 494 kj / kcal |
| tłuszcz | 25 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 15 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 54 g |
| substancje balastowe | 8,2 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Austria, www.oetker.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Dr. Oetker Wiórki czekoladowe
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.