Zotter Schokoladen Kawałek czystej radości, 70 g

Jasna mleczna czekolada wypełniona kremem pomarańczowym

24,99 zł

(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Likier pomarańczowy
  • Wykonana ręcznie
  • Z maślanym kremem ganache

Kupowane często z Zotter Schokoladen Balleros krokant i praliny bio, 100 g

Zotter Schokoladen Kawałek czystej radości, 70 g 24,99 zł (357,00 zł / kg)
Zotter Schokoladen Balleros krokant i praliny bio, 100 g 33,99 zł (339,90 zł / kg)
Cena całkowita: 58,98 zł
Opis

Pokusa! Alpejskie mleko tworzy czekoladę wyrafinowaną przez likier pomarańczowy, natomiast marynowana i starta skórka pomarańczy, w znakomicie zmieszanym maślanym kremie ganache, dostarcza owocową nutę.

pokrycie: 40% jasnej mlecznej czekolady

Nr art.: XPI-ZSM-16284
Zawartość: 70 g
EAN: 9006403024958
Numer producenta: 16284
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: BIO, Zawiera alkohol
Kraj związkowy: Styria
Ślady: A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Składniki

surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], masa kakaowa[1], Masło[2], syrop cukru inwertowanego[2], 4 % likier pomarańczowy[2], 2 % sok pomarańczowy[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], 2 % nalewka pomarańczowa[2], 1 % koncentrat soku pomarańczowego[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], 40 % Przynajmniej w mlecznej czekoladzie

  1. z uczciwego handlu, udział Fair Trade 64%
  2. z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2282 / 545 kj / kcal
tłuszcz 37 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 22 g
węglowodany 43 g
  w tym cukier 42 g
białko 5 g
sól 0,18 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Kawałek czystej radości

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder