Zotter Schokoladen Organiczna delikatna kuwertura - 40% czekolada mleczna, 130 g

Odpowiednia do pieczenia i dekorowania

26,99 zł

(207,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 g

Produkt dostępny od 15 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 16 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Z prawdziwego mleka z Tyrolu
  • Nierafinowany cukier trzcinowy
  • Doprawiona prawdziwą wanilią

Kupowane często z Dr. Oetker Nugat orzechowy, 200 g

Zotter Schokoladen Organiczna delikatna kuwertura - 40% czekolada mleczna, 130 g 26,99 zł (207,62 zł / kg)
Dr. Oetker Nugat orzechowy, 200 g 29,99 zł (149,95 zł / kg)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Dzięki tej wysokiej jakości kuwerturze z 40% kakao możesz w mgnieniu oka wyczarować polewy z mlecznej czekolady. Wykonana z prawdziwego tyrolskiego ekologicznego mleka rolników górskich i nierafinowanego pełnego cukru trzcinowego i surowego cukru trzcinowego. Czyste masło kakaowe i prawdziwa wanilia idealnie uzupełniają wyśmienitą recepturę.

Nr art.: XPI-ZSM-18004
Zawartość: 130 g
EAN: 9006403070030
Numer producenta: 18004
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: Bezglutenowe, bezalkoholowe
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: mleczna czekolada
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

rohrzucker[2], masło kakaowe[2], pełne mleko w proszku[1], masa kakaowa[2], odtłuszczone mleko w proszku[1], lecytyna sojowa[3], strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, 40 % min. zawartość kakao

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu łącznie: 82% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
  3. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej

Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów, orzeszków ziemnych i sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2433 / 581 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 24 g
węglowodany 50 g
  w tym cukier 48 g
białko 6,4 g
sól 0,22 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Organiczna delikatna kuwertura - 40% czekolada mleczna

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder