BioKing Biologische Abrikozen, 250 g
Een heerlijke topping voor desserts!
€ 5,09
(€ 20,36 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte droging
- Natuurlijk product
- Herkomst: Turkije
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze abrikozen worden op natuurlijke wijze gedroogd, om hun aromatische stoffen te behouden.
Allergeneninformatie: Kan sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam.
| Art. nr.: | XAY-PL-102803 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9120013231947 |
| Producentnummer: | 102803 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1055 / 252 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 47,9 g |
| waarvan Suiker | 47,9 g |
| Vezels | 17,7 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 0,03 g |
Ingrediënten
Aprikosen[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Abrikozen
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten