BioKing Biologische Zonnebloemolie "High Oleic", 500 ml
Eersteklas plantaardige olie voor veelzijdig gebruik
€ 5,21 € 5,79 -10%
(€ 10,42 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Koud geperst
- Ongeraffineerd en volledig onvervalst
- Herkomst: Oostenrijk
Beschrijving
Deze zonnebloemolie wordt verkregen via koude persing. Het is niet verfijnd en is volledig onvervalst. De fijne, nootachtige smaak is ideaal voor saladedressing, voor het maken van mayonaise en sauzen en voor het stomen van groenten.
- Herkomst van grondstoffen: Oostenrijk
Opmerking voor mensen met allergieën:
- Kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam.
| Art. nr.: | XAY-PL-101909 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9120013233637 |
| Producentnummer: | 101909 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3400 / 812 kj / kcal |
| Vet | 90 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,9 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Sonnenblumenöl[1]
- van k.b.L.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Zonnebloemolie "High Oleic"
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
Nieuwe producten:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten