BioKing Stevia 1: 1 Poedersuiker, 350 g

Steviolglycosiden uit de bladeren van de steviaplant

€ 8,69

(€ 24,83 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Een ideaal alternatief voor conventionele suiker
  • Vrij van synthetische stoffen

Vaak samen gekocht met Wegwartehof BIO Success Tea, 40 gram

BioKing Stevia 1: 1 Poedersuiker, 350 g € 8,69 (€ 24,83 / kg)
Wegwartehof BIO Success Tea, 40 gram € 5,09 (€ 127,25 / kg)
Totaalprijs: € 13,78
Beschrijving

Stevia 1: 1 Poedersuiker

  • Stevia staat bekend om zijn lage caloriewaarden en wordt vaak gebruikt om sucrose te vervangen, waarbij de calorieën die afkomstig zijn van conventionele suiker worden vermeden.

Opmerking voor mensen met allergieën:

  • Kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam.
Art. nr.: XAY-PL-200803
Inhoud: 350 g
EAN: 9120013230056
Producentnummer: 200803
Merk: BioKing
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Tirol
Sporen van: A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 0,8 / 0,2 kj / kcal
Vet <0,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <0,1 g
Koolhydraten <0,3 g
  waarvan Suiker <0,3 g
Vezels <0,1 g
Eiwitten <0,05 g
Zout 0 g
Ingrediënten

Erythrit, Steviolglycoside

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Stevia 1: 1 Poedersuiker

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder