KOTÁNYI Inmaakzout, 200 g
Om vlees te conserveren
€ 1,49
(€ 7,45 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Een geweldige manier om vlees te conserveren
- Voorkomt bederf door microben
- Voegt een roodachtige kleur toe aan vlees
Beschrijving
KOTÁNYI inmaakzout is het perfecte product voor iedereen die zijn vlees wil conserveren en beschermen tegen microbieel bederf. Pekelen met inmaakzout zorgt voor een kruidig inmaakaroma.
| Art. nr.: | XKY-KO-096501 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 9001414009659 |
| Producentnummer: | 096501 |
| Merk: | KOTÁNYI |
| Provincie: | Neder-Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
Ingrediënten
gejodeerd keukenzout (ongejodeerd keukenzout), conserveermiddel: natriumnitraat (E 251)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 91,5 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Inmaakzout
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten