KOTÁNYI Karamel vanille, 53 g

Hemels verleidelijk

€ 3,89

(€ 73,40 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 53 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verfijnen
  • Voor koffie & desserts
  • Wegwerpmolen

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g

KOTÁNYI Karamel vanille, 53 g € 3,89 (€ 73,40 / kg)
KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g € 3,89 (€ 74,81 / kg)
Totaalprijs: € 7,78
Beschrijving

Met deze geweldige grinder verfijn je snel en eenvoudig muesli, cornflakes, ijs, pudding, room en slagroom. Smaakt ook heerlijk bij cappuccino.

Art. nr.: XKY-KO-410801
Inhoud: 53 g
EAN: 9001414041086
Producentnummer: 410801
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

suiker, druivensuiker, 0,8 % Karamelsiroop, 0,7 % aroma vanille, 0,2 % aroma karamel

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Karamel vanille

2 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder