PLANET PURE Textielverfrisser Spray Lavendelfris, 500 ml

Voor een fris en schoon gevoel

€ 3,39

(€ 6,78 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle soorten textiel
  • Natuurlijke geur
  • Zonder synthetische toevoegingen

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking, 10 L

PLANET PURE Textielverfrisser Spray Lavendelfris, 500 ml € 3,39 (€ 6,78 / L)
PLANET PURE Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking, 10 L € 49,49 (€ 4,95 / L)
Totaalprijs: € 52,88
Beschrijving

De Textielverfrisser Spray Lavendelfris neutraliseert onaangename geurtjes zoals rook-, zweet- en dierengeurtjes rechtstreeks in het textiel. De formule bestaat voor 99% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en is geschikt om kleding, gestoffeerde meubels en gordijnen eenvoudig op te frissen. Door het product eenvoudig met de sproeikop op te sprayen, worden onaangename geurmoleculen gebonden en krijgen de stoffen een subtiele geur.

Art. nr.: XBO-PP-ZTE500
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120001462810
Producentnummer: ZTE500
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Vrij van kunstmatige toevoegingen, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: Ecogarantie, V-Label vegan
Samenstelling

< 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], geurstoffen (lavandin olie[3]), rozemarijnolie[3] (Lavandula Oil/Extract[2], linalool[2], linalylacetaat[2], kamfer[2], Pinene[2], bèta-caryofylleen[2], terpineol[2], limoneen[2])

  1. van natuurlijke oorsprong
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
  3. Biologische teelt / wilde verzameling
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol, D-Glucopyranose Oligomer Heptyl Glycoside, Lavandula Hybrida Grosso Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Camphor, Pinene, Beta-Caryophyllene, Terpineol, Limonene

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P370 + P378 - In geval van brand: gebruik zand, bluspoeder of alcoholbestendig schuim om te blussen.
  • P403+P235 - Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.

Gevaarinstructies:

  • H226 - Ontvlambare vloeistof en damp.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Textielverfrisser Spray Lavendelfris