Schadler Pompoenknabbelzaden "Chocolade Chili", 60 g

Voor een gezellige avond

€ 3,69

(€ 61,50 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gezonde hapjes
  • Scherpe smaak

Vaak samen gekocht met Schadler Pompoenpitolie BGA Fles, 500 ml

Schadler Pompoenknabbelzaden "Chocolade Chili", 60 g € 3,69 (€ 61,50 / kg)
Schadler Pompoenpitolie BGA Fles, 500 ml € 11,59 (€ 23,18 / L)
Totaalprijs: € 15,28
Beschrijving

Voor iedereen die het een beetje heter wil! Een gezonde snack voor een gezellige avond.

Art. nr.: XPI-SCH-1052
Inhoud: 60 g
EAN: 9120063064113
Producentnummer: 1052
Merk: Schadler
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Mild-pittig, Nootachtig, Chocoladeachtig
Ingrediënten

geroosterde pompoenpitten, suiker, melkchocolade (suiker, melkpoeder, cacaoboter, Cacaomassa, room poeder, hazelnoot massa, sojalecithine (E322), vanille smaak), Chilli

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2303 / 550 kj / kcal
Vet 30,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 11,9 g
Koolhydraten 25,6 g
  waarvan Suiker 24,7 g
Vezels 2,8 g
Eiwitten 23,5 g
Zout 0,02 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Manfred & Elisabeth Schadler, Hirsdorf 23, 8342, Gnas, Oostenrijk, online-bauernladen.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schadler Pompoenknabbelzaden "Chocolade Chili"

1 recensie in een andere taal

4,3 van 5 sterren
5 Sterren
1 (33%)
4 Sterren
2 (66%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder