STAUD‘S Biologische Appelmoes, 230 g

Gemaakt van de beste biologische appels

€ 2,89

(€ 12,57 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 230 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uit gecontroleerde biologische landbouw
  • Fijn-pittig van smaak
  • Als bijgerecht & dessert

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g

STAUD‘S Biologische Appelmoes, 230 g € 2,89 (€ 12,57 / kg)
STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g € 6,59 (€ 26,36 / kg)
Totaalprijs: € 9,48
Beschrijving

STAUD'S Biologische Appelmoes is heerlijk zoet en pittig tegelijk. Of het nu gaat om een heerlijk dessert of gewoon als bijgerecht bij een pittig hoofdgerecht. De biologische appelpuree met de beste biologische appels is gewoon een onvergelijkbaar genot met de hoogste kwaliteit en unieke smaak!

Art. nr.: XPI-STD-310051
Inhoud: 230 g
EAN: 9008400305740
Producentnummer: 310050
Merk: STAUD‘S
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

95 % appel[2], suiker[2], citroensapconcentraat[2], Kruiden[2], ascorbinezuur (E300)[1]

  1. Antioxidant
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 276 / 66 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 15 g
  waarvan Suiker 14 g
Eiwitten <0,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Biologische Appelmoes

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen