TIMI Avocado & Guacamole Strooier, 40 g

Fijne kruidenmix voor je borrelhapjes

€ 7,09

(€ 177,25 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Perfect voor avocadotoast en guacamole
  • Aromatische mix van kruiden en chili
  • Handige glazen strooier

Vaak samen gekocht met Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml

TIMI Avocado & Guacamole Strooier, 40 g € 7,09 (€ 177,25 / kg)
Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml € 14,39 (€ 28,78 / L)
Totaalprijs: € 21,48
Beschrijving

Geef avocado’s en guacamoledips in een handomdraai een heerlijk aromatische smaak!


Of je nu romige guacamole maakt voor een feestje of je avocadotoast in de ochtend extra smaak wilt geven – deze kleurrijke ingrediënten zorgen voor de perfecte finishing touch. De combinatie van fruitige tomaat, rode paprika, fijn zeezout en pittige chili wordt aangevuld met aromatische kruiden zoals lavas en peterselie en karakteristieke accenten van knoflook en koriander. Strooi de mix eenvoudig rechtstreeks over verse avocado of roer hem door je dip om het volle aroma tot zijn recht te laten komen.


De belangrijkste voordelen op een rij:

  • Veelzijdige kruidenmix: Perfect afgestemd op verse avocado, dips en broodbeleg.
  • Aromatische ingrediënten: Met paprika, tomaat, zeezout, chili, knoflook, koriander, lavas en peterselie.
  • Eenvoudig te doseren: In een hersluitbaar strooipotje, zodat de mix lang vers blijft.

Art. nr.: XPI-TI-1306
Inhoud: 40 g
EAN: 9120075824057
Producentnummer: 1306
Merk: TIMI
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

paprika, tomaten, Liebstöckel, Peterselie, Meersalz, Chilli, knoflook, koriander

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Timischl Edith & Hannes GesbR, St.Margarethen an der Raab, 10, 8321, St.Margarethen an der Raab, Oostenrijk, www.genusshaus-timi.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Avocado & Guacamole Strooier