vielö Organic Body Wash, 250 ml

Zachte reiniger ondersteund door de kracht van de natuur

€ 29,49

(€ 117,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypen
  • Milde en veerkrachtige reiniger
  • Hydraterende effecten

Vaak samen gekocht met vielö Organic Hand Wash, 250 ml

vielö Organic Body Wash, 250 ml € 29,49 (€ 117,96 / L)
vielö Organic Hand Wash, 250 ml € 25,49 (€ 101,96 / L)
Totaalprijs: € 54,98
Beschrijving

De Body Wash reinigt de huid voorzichtig en beschermt deze tegen droogheid. Biologische wei levert essentiële voedingsstoffen, terwijl tarwe-eiwitten de huid van vocht voorzien. Arnica, berkenblad en rozemarijnextracten kalmeren en reinigen de huid. Voor een aangename douche-ervaring.

Toepassing: Aanbrengen op natte huid, masseren om te reinigen, enkele ogenblikken laten inwerken en daarna goed uitspoelen.

Art. nr.: XEC-VIE-WS04EX250
Inhoud: 250 ml
EAN: 9120088280048
Producentnummer: WS04EX250
Merk: vielö
Huidtype: Voor elk huidtype
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Opper-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Kalmerend, Hydraterend, Peeling effect, Verzorgend, Reinigend
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie
Algemene informatie: Goed schudden voor gebruik.
Ingrediënten (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Aqua[2], Glycerin[3], Decyl Glucoside[2], Disodium Cocoyl Glutamate[2], Xanthan Gum[2], Betaine[2], Polyglyceryl-3 Caprate[2], Citricacid[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Potassium Sorbate, Hydrolized Wheat Protein[2], Hydrolyzed Wheat Gluten[2], Citronellal[1], Hydrolyzed Soy Protein[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Arnica Montana Flower Extract[3], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Caesalpinia Spinosa Gum[2], Betula Alba Bark/Leaf Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Benzoate

  1. van gecertificeerde biologische landbouw en van natuurlijke etherische oliën
  2. van natuurlijke oorsprong
  3. uit gecontroleerde biologische teelt
Toepassing & aanvullende informatie vielö
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Oostenrijk, office@vieloe.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor vielö Organic Body Wash