vielö Organic Shampoo, 500 ml

Verwenmomenten voor de zintuigen

€ 54,49

(€ 108,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 21. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 26. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle haartypes
  • Reinigt en regenereert
  • Bevat antioxidanten

Vaak samen gekocht met vielö Organic Body Wash, 250 ml

vielö Organic Shampoo, 500 ml € 54,49 (€ 108,98 / L)
vielö Organic Body Wash, 250 ml € 29,49 (€ 117,96 / L)
Totaalprijs: € 83,98
Beschrijving

De shampoo laat het haar glanzend en verzorgd achter dankzij essentiële voedingsstoffen in organische wei in combinatie met sterk hydraterende zwarte haver. Organisch brandnetelextract is rijk aan antioxidanten die beschermen tegen schadelijke omgevingsstressoren.

Toepassing:

  • Breng aan op nat haar en masseer de hoofdhuid om te reinigen.
  • Goed uitspoelen.
Art. nr.: XEC-VIE-WS05EX500
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120088280390
Producentnummer: WS05EX500
Merk: vielö
Haartype: Voor elk haartype
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Opper-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Hydraterend, Regenererend, Reinigend, Beschermt tegen invloeden van buitenaf
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie
Algemene informatie: Goed schudden voor gebruik.
Ingrediënten (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Aqua[2], Glycerin[3], Decyl Glucoside[2], Disodium Cocoyl Glutamate[2], Xanthan Gum[2], Betaine[2], Polyglyceryl-3 Caprate[2], Citricacid[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Hydrolyzed Wheat Gluten[2], Hydrolized Wheat Protein[2], Potassium Sorbate, Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Citronellal[1], Hydrolyzed Soy Protein[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Lecithin[2], Avena Strigosa (Oat) Seed Extract[2], Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[3], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Caesalpinia Spinosa Gum[2], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Benzoate

  1. van natuurlijke etherische oliën in biologische kwaliteit
  2. van natuurlijke oorsprong
  3. uit gecontroleerde biologische teelt
Toepassing & aanvullende informatie vielö
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Oostenrijk, office@vieloe.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor vielö Organic Shampoo

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder