Zotter Schokoladen Organic Rum Plum Marzipan, 70 g

Zoet & lekker

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • 60% cacaogehalte
  • Bevat alcohol
  • Handgemaakt

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische ballero's "koffie dadels", 100 g

Zotter Schokoladen Organic Rum Plum Marzipan, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische ballero's "koffie dadels", 100 g € 7,29 (€ 72,90 / kg)
Totaalprijs: € 12,08
Beschrijving

Pruimen laten zich van hun edelste kant zien in deze chocolade. Een laag fruit gemaakt van pruimen en marsepein in rum ontmoet een laag donkere karamel nougat verfijnd met witte chocolade. Een omhulsel van donkere melkchocolade met een cacaogehalte van 60 procent rondt dit genot perfect af.

Art. nr.: XPI-ZSM-16400
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403038733
Producentnummer: 16400
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: C - Eieren, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Romig, Fruitig-zoet, Melkchocolade, Chocoladeachtig, Zoetig, Witte chocolade, Pure chocolade, Karamelchocolade
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

Cacaomassa[1], rohrzucker[1], marsepein[2] (amandelen[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), amandelen[2], gedroogde pruimen[2], rijst siroop[2], cacaoboter[1], melkpoeder[2], rum[1], boter[2], gekarameliseerde melkpoeder[2] (magere melkpoeder[2], suiker[2]), magere melkpoeder[2], hele rietsuiker[1], kaneel[2], sojalecithine (E322)[3], Steenzout, zoet weipoeder[2], Spaanse peper[2], vanillebonen poeder[2], rozenblaadjes[2], citroen fruitpoeder[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2], suiker[2]), 60 % minimaal cacaogehalte (in de extra donkere melkchocolade)

  1. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal: 48% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen van alle soorten noten, pinda's, eieren en sesam bevatten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2106 / 503 kj / kcal
Vet 32 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 14 g
Koolhydraten 41 g
  waarvan Suiker 35 g
Eiwitten 8,6 g
Zout 0,21 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Organic Rum Plum Marzipan

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
1 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder