Zotter Schokoladen Ster met Amandelnougatvulling, 100 g

Feestelijk versierd

€ 10,59

(€ 105,90 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Optisch en qua smaak buitengewoon
  • Appel met kaneel, aardbei, kokosstrooisel en meer
  • Prachtig cadeau
  • Bio + Fair

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Ster met Amandelnougatvulling, 100 g € 10,59 (€ 105,90 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,59 (€ 65,90 / kg)
Totaalprijs: € 17,18
Beschrijving

Een chocoladester gemaakt van melkchocolade en verfijnde pure chocolade met 70% cacao, gevuld met fijne amandelnougat. Feestelijk versierd met twee karamel-vanillesterren van chocolade, kleine knapperige aardbeienparels, kokosstrooisel en in kaneel gerolde stukjes appel.

Verpakt in een feestelijk vormgegeven kerstgeschenkdoos.

Mi-Xing, Bio + Fair
Nettogewicht: min. 100 g

Art. nr.: XPI-ZSM-24604
Inhoud: 100 g
EAN: 9006403037033
Producentnummer: 24604
Merk: Zotter Schokoladen
Provincie: Stiermarken
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[2], cacaoboter[2], melkpoeder[1], magere melkpoeder[1], zoet weipoeder[1], hele rietsuiker[2], Cacaomassa[2], vanillebonen poeder[2], Emulgator: zonnebloemlecithine (soja), Steenzout, kaneel, gevriesdroogde abrikozen[1], gevriesdroogde rode bessen[1], passievrucht gevriesdroogd[1] (Maltodextrin[1], Passievruchtensapconcentraat[1]), Magermilchjoghurtpulver[1], gevriesdroogde frambozen[1], Cacaobonen stukken[2], rijstdrankpoeder[1] (rijst[1], zonnebloemolie[1], Zout), coating[1] (Glukosesirup[1], Stabilisator: Arabische gom[1], zonnebloemolie[1]), kurkuma (curcuma longa)[1], Zitronenpulver[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1]), Emulgator: zonnebloemlecithine (zonnebloem[1])

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit eerlijke handel, Fairtrade-aandeel: 73% / uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2433 / 581 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 23 g
Koolhydraten 50 g
  waarvan Suiker 49 g
Eiwitten 6,4 g
Zout 0,22 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Ster met Amandelnougatvulling