BioKing Biologische Banaan en Cranberry Snoepjes, 125 g

Voor een lekker en gezond tussendoortje

€ 4,59

(€ 36,72 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Volledig natuurlijk
  • Omhuld met kokosvlokken
  • Natuurlijke zoetheid

Vaak samen gekocht met Manner Belvedere Mix, 400 g

BioKing Biologische Banaan en Cranberry Snoepjes, 125 g € 4,59 (€ 36,72 / kg)
Manner Belvedere Mix, 400 g € 5,99 (€ 14,98 / kg)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

In deze fruitconfectie komen zoete bananen, zure veenbessen en malse kokosvlokken samen in gedroogde vorm. Deze combinatie vult elkaar perfect aan en is een traktatie voor alle fruitliefhebbers!

Art. nr.: XAY-PL-102608
Inhoud: 125 g
EAN: 9120043211230
Producentnummer: 102608
Merk: BioKing
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch
Provincie: Tirol
Smaak: Zoet
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1578 / 377 kj / kcal
Vet 6,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,9 g
Koolhydraten 71 g
  waarvan Suiker 65 g
Vezels 6,4 g
Eiwitten 3,8 g
Zout <0,01 g
Ingrediënten

appel bananen[1], Cranberries[1] (gedroogde Cranberries[1], Apfelsaftkonzentrat[1], Sonnenblumenöl[1]), kokosnoot vlokken[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Banaan en Cranberry Snoepjes

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder