Darbo Hochland Honig, 500 g

De beste honingkwaliteit van Darbo

€ 7,09

(€ 14,18 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Krachtige smaak
  • Amberkleurig
  • Van Mexicaanse hoogvlakten

Vaak samen gekocht met Darbo All Natural "Rosenmarille" Abrikozenjam Extra, 450 g

Darbo Hochland Honig, 500 g € 7,09 (€ 14,18 / kg)
Darbo All Natural "Rosenmarille" Abrikozenjam Extra, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,08
Beschrijving

Ontdek het rijke erfgoed van Darbo Highland Honey van de zonovergoten vlaktes van de Mexicaanse hoogvlakten. Deze exquise bloesemhoning, zorgvuldig geëxtraheerd uit een overvloed aan plantensoorten, verrukt met zijn sterke smaak en warme, amberkleurige tint. Elke lepel onthult de rijke diversiteit van de natuur, gevangen in een delicate zoetheid

Bij Darbo, waar traditie en vakmanschap samenkomen, wordt deze Hochland honing verbouwd met tientallen jaren expertise in selectie, inkoop en botteling.

Art. nr.: XPI-KAS-330720
Inhoud: 500 g
EAN: 9001432006517
Producentnummer: 330720
Merk: Darbo
Provincie: Tirol
Bewaarinstructies: Beschermen tegen licht en warmte
Waarschuwingen: Niet geschikt voor baby's jonger dan 12 maanden.
Ingrediënten

honing

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Darbo Hochland Honig

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder