Darbo Naturrein Zwarte Kersenjam Extra, 450 g

Verwen je smaakpapillen!

€ 4,99

(€ 11,09 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 450 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 50 % fruitgehalte
  • Veelzijdige smaak
  • Heerlijk voor ontbijt & desserts

Vaak samen gekocht met Darbo All Natural "Rosenmarille" Abrikozenjam Extra, 450 g

Darbo Naturrein Zwarte Kersenjam Extra, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Darbo All Natural "Rosenmarille" Abrikozenjam Extra, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Totaalprijs: € 9,98
Beschrijving

Een jam van ongeëvenaarde kwaliteit die van elke hap een onvergetelijke smaakervaring maakt - de heerlijke zwarte kersenjam van Darbo! De volledig natuurlijke jam bevat alleen zure kersen, suiker, citroensapconcentraat en het geleermiddel pectine en zal je verrukken met zijn hoge fruitgehalte van 50%!

De veelzijdigheid kent ook geen grenzen! Gebruik ze om te bakken, voor het bereiden van desserts en zoete gerechten of gewoon voor een klassiek ontbijt!

Opmerking:
In zeldzame gevallen kunnen pitten of delen daarvan aanwezig zijn.

Art. nr.: XPI-KAS-328425
Inhoud: 450 g
EAN: 9001432002335
Producentnummer: 328425
Merk: Darbo
Provincie: Tirol
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

zwarte kersen, suiker, citroensapconcentraat, pectine[1]

  1. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 971 / 232 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 56 g
  waarvan Suiker 56 g
Eiwitten 0,6 g
Zout 20 mg
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Darbo Naturrein Zwarte Kersenjam Extra

3 recensies in andere talen

4,7 van 5 sterren
5 Sterren
2 (66%)
4 Sterren
1 (33%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.