Demmers Teehaus Woodland Herb Blend Kruidenthee, 100 g

Verfijnde compositie

€ 10,89

(€ 108,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere kopkleur
  • Geen toegevoegde aroma's
  • Brengt je naar een prachtig geurig bos

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Biologische Bloesemhoning uit Oostenrijk, 300 g

Demmers Teehaus Woodland Herb Blend Kruidenthee, 100 g € 10,89 (€ 108,90 / kg)
STAUD‘S Biologische Bloesemhoning uit Oostenrijk, 300 g € 9,49 (€ 31,63 / kg)
Totaalprijs: € 20,38
Beschrijving

De kruidenthee "Forest Herb Mixture" van Demmers Teehaus is een fijne samenstelling van kruiden. Het neemt je mee naar een geurig bos met ingrediënten als rozenbottels, sparrennaalden en wilde tijm (quendel).

Bereidingssuggestie:

  • Hoeveelheid: 5 - 6 theelepels thee in 1 liter water
  • Watertemperatuur: 100 ° C
  • Zettijd: 5 - 8 min
Art. nr.: XPI-DT-00-06961
Inhoud: 100 g
EAN: 9004163197783
Producentnummer: 00-06961
Merk: Demmers Teehaus
Provincie: Wenen
Smaak: Aromatisch, Fris
Ingrediënten

rozenbottelschil, sparren naalden, madeliefje, aardbeien bladeren, pepermunt, bramen bladeren, lievevrouwenbedstro kruid, frambozenbladeren, salie, kleine tijm bladeren, lindebloesem

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Woodland Herb Blend Kruidenthee

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal