DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

Een frisse kick voor nieuwe energie en ontspanning!

€ 6,89

(€ 27,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Om in te wrijven en masseren
  • Volgens het originele recept
  • Met natuurlijke ingrediënten

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml

DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml € 6,89 (€ 27,56 / L)
DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml € 5,09 (€ 40,72 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De populaire Franzbranntwein, klassiek gebotteld, is een van DIANA's bestsellers van Diana. Ontworpen volgens het originele recept en al meer dan 125 jaar gevestigd op de Oostenrijkse markt. Als vloeistof kan de Franzbranntwein op grote oppervlakken worden aangebracht. Het verkoelende effect wordt vooral gewaardeerd op zware, belaste spiergroepen. De ontsmettingsalcohol van DIANA kan onder andere worden gebruikt bij spierpijn en na het sporten. De formulering is ook geschikt voor voetverzorging, voor het optimaliseren van bandages voor hoofd, borst en gewrichten en voor de verzorging van insectenbeten.

Gebruik:
Masseer op belaste delen van het lichaam en inwerken laten.

Art. nr.: DM-00001
Inhoud: 250 ml
EAN: 4006671810012
Producentnummer: 810012
Merk: DIANA mit Menthol
Huidtype: Voor elk huidtype
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Verkoelend
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Menthol, Sodium Chloride

Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videos bij het product:

125 jaar DIANA met menthol (Duits)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

2 recensies in Nederlands voor DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles

16 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
34 (94%)
4 Sterren
2 (5%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

36 beoordelingen
2 recensies in het Nederlands
16 recensies in andere talen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder