DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml

Voor jouw verwenprogramma na lichamelijke inspanning

€ 5,09

(€ 40,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Snel absorberend
  • Ook voor na een saunasessie

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml € 5,09 (€ 40,72 / L)
DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml € 6,89 (€ 27,56 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

DIANA Sportbalsem is een romige balsem die na het sporten op de ledematen kan worden aangebracht. De balsem trekt snel in en is niet vet.. DIANA Sportbalsem wordt ook vaak gebruikt na een saunasessie.

Gebruik: Aanbrengen, inmasseren en laten intrekken.

Art. nr.: DM-00004
Inhoud: 125 ml
EAN: 4006671810067
Producentnummer: 810067
Merk: DIANA mit Menthol
Huidtype: Voor elk huidtype
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Verkoelend
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate, Glycerin, Menthol, Cetearylalcohol, Hydroxyethyl Cellulose, Myristyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, Potassium Hydroxide

Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videos bij het product:

125 jaar DIANA met menthol (Duits)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

5 recensies in Nederlands voor DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot

16 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
29 (90%)
4 Sterren
2 (6%)
3 Sterren
1 (3%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

32 beoordelingen
5 recensies in het Nederlands
16 recensies in andere talen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder