Die Käsemacher Yellobell gevuld met roomkaas, 250 g

Helder geel fruit in het glas

€ 4,59

(€ 18,36 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Helder geel fruit
  • Milde smaak
  • Zorgvuldig warmtebehandeld

Vaak samen gekocht met Die Käsemacher Olijven gevuld met roomkaas, 250 g

Die Käsemacher Yellobell gevuld met roomkaas, 250 g € 4,59 (€ 18,36 / kg)
Die Käsemacher Olijven gevuld met roomkaas, 250 g € 4,39 (€ 17,56 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Deze Yellobell-pompoen (mini pattypan-pompoen) is gevuld met romige roomkaas en valt echt op op een koude snijplank of charcuteriebord.

Dankzij de zachte warmtebehandeling behouden de Yellobell-pompoen van die DIE KÄSEMACHER zowel hun milde smaak als hun felgele kleur.

Art. nr.: XPI-DKM-303
Inhoud: 250 g
EAN: 90364044
Producentnummer: 303
Merk: Die Käsemacher
Producteigenschappen: Vegetarisch, Glutenvrij
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

44 % Koolzaadolie, 39 % Patisson pompoenen (Yellobell), 17 % verse kaas (ten minste 40% F.I.T.)[3] (tafelzout, Kruiden), guargom (E412)[1], gemodificeerd zetmeel[2]

  1. verdikkingsmiddel
  2. gemodificeerd zetmeel
  3. warmte behandeld
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 636 / 152 kj / kcal
Vet 13 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 3,9 g
Koolhydraten 5,3 g
  waarvan Suiker 3,6 g
Eiwitten 3,2 g
Zout 0,28 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DIE KÄSEMACHER GmbH, Europastraße 5, 9302, Vitis, Oostenrijk, www.kaesemacher.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Die Käsemacher Yellobell gevuld met roomkaas

1 recensie in een andere taal

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
1 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal