Haas Tafelkren, 185 g
Topkwaliteit & krachtige mierikswortel voor verfijnde gerechten
€ 3,99
(€ 21,57 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Rijk aan mierikswortel
- Unieke smaak voor vleesgerechten
- Heerlijk in sauzen en dressings
Bijpassend
Beschrijving
De Tafelkren (mierikswortel) van Haas staat garant voor verfijnde topkwaliteit en bevat extra veel mierikswortel. Hij geeft gerechten als gekookt rundvlees, ham, geroosterd varkensvlees en gerookt vlees een uitgesproken pittige touch. Ook heerlijk om sauzen en dressings mee op smaak te brengen.
| Art. nr.: | XPI-EDH-10062185 |
|---|---|
| Inhoud: | 185 g |
| EAN: | 9055500621867 |
| Producentnummer: | 10062185 |
| Merk: | Haas |
| Provincie: | Opper-Oostenrijk |
| Sporen van: | C - Eieren, G - Melk, M - Mosterd, O - Zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
75 % mierikswortel geraspt, 9,6 % Mayonnaise (zonnebloemolie, water, eigeel, azijn van alcohol, Zout), Conserveermiddel (kaliumsorbaat), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, suiker, aqua, Weipoeder, gemodificeerd zetmeel, Zout, azijn van alcohol, Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl, Xanthan), Zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (natriummetabisulfiet (E223))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 800 / 191 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwitten | 2,5 g |
| Zout | 0,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Tafelkren
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.800 producten