KOTÁNYI Biologische Gemalen Kaneel, 52 g

Winnaar van het label "Austria Bio Garantie"

€ 3,99

(€ 76,73 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 52 g

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zorgvuldig geoogst en verwerkt
  • Geselecteerde grondstoffen

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g

KOTÁNYI Biologische Gemalen Kaneel, 52 g € 3,99 (€ 76,73 / kg)
KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g € 2,99 (€ 99,67 / kg)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

Kaneel is een van de oudste kruiden ter wereld. De bast van de kaneelboom wordt zorgvuldig gepeld en gedroogd waardoor het karakteristieke uiterlijk en de kleur ontstaat.

Toepassing:
Voor desserts, kersttaarten en warme dranken en Aziatische gerechten.

Art. nr.: XKY-KO-434501
Inhoud: 52 g
EAN: 9001414243459
Producentnummer: 434501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Smaak: Zoet-kruidig
Ingrediënten

gemalen kaneel[1]

  1. biologisch

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam en melk (lactose).

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Biologische Gemalen Kaneel