KOTÁNYI Chili Con Carne Kruidenmix, 25 g

Een must voor elke chili-fan!

€ 2,99

(€ 119,60 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 25 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor rundvlees en varkensvlees
  • Fruitige kruidigheid
  • Smaakvol

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Grillbarbecue, 36 g

KOTÁNYI Chili Con Carne Kruidenmix, 25 g € 2,99 (€ 119,60 / kg)
KOTÁNYI Grillbarbecue, 36 g € 2,99 (€ 83,06 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

In KOTÁNYI's Chili Con Carne Kruidenmix zijn pepers het hoofdingrediënt. Spaanse pepers en cayennepeper vermengen zich en produceren een fruitige kruidigheid die perfect is voor Mexicaanse gerechten.

Toepassing:

  • Lekker bij rund- en varkensvleeschili
Art. nr.: XKY-KO-101501
Inhoud: 25 g
EAN: 9001414010150
Producentnummer: 101501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Ingrediënten

chili, paprika, komijn, gejodeerd keukenzout (tafelzout, kaliumjodide), knoflook, peper, oregano, cayennepeper, erwtenvezels

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Chili Con Carne Kruidenmix

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder