KOTÁNYI Chocolademagie, 62 g

Zorgt voor de zoete toets

€ 3,99

(€ 64,35 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 62 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor koffie & desserts
  • Om te verfijnen en te decoreren
  • Wegwerpmolen

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g

KOTÁNYI Chocolademagie, 62 g € 3,99 (€ 64,35 / kg)
KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g € 3,99 (€ 76,73 / kg)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

Met de KOTÁNYI Chocozauber molen geef je muesli, ijskoffie, cacao, cappuccino en cake glazuren een fijn vleugje chocolade.

Art. nr.: XKY-KO-410901
Inhoud: 62 g
EAN: 9001414041093
Producentnummer: 410901
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Chocoladeachtig, Zoet
Ingrediënten

suiker, sterk ontvet cacaopoeder, plantaardig vet (palm), Glukosesirup, Cacaomassa, lecithine[2] (soja), ammonium fosfatiden, druivensuiker, arabische gom[1], aroma[1], Karamelsiroop[1], Talkum[3]

  1. verdikkingsmiddel
  2. Emulgatoren
  3. antiklontermiddel

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Chocolademagie