KOTÁNYI Gemalen Karwij, 35 g

Een klein zaadje met een buitengewoon culinair belang

€ 3,49

(€ 99,71 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 35 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Anijsachtig aroma
  • Een belangrijk ingrediënt bij fijn koken
  • Licht zoete smaak

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel, 580 ml

KOTÁNYI Gemalen Karwij, 35 g € 3,49 (€ 99,71 / kg)
STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel, 580 ml € 3,99 (€ 6,88 / L)
Totaalprijs: € 7,48
Beschrijving

Gemalen karwij smaakt licht zoet (vergelijkbaar met anijs) en licht bitter. De sterke etherische oliën geven een heerlijk aroma aan gerechten. Kotányi's Gemalen Karwij is een onmisbaar onderdeel van de fijne keuken, en hoort thuis in elke kruidenkast.

Art. nr.: XKY-KO-402501
Inhoud: 35 g
EAN: 9001414040256
Producentnummer: 402501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

karwij (gemalen)

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gemalen Karwij

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder