KOTÁNYI Hertenhoorn zout, 50 g

Voor koekjes & peperkoek

€ 2,99

(€ 59,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Rijsmiddel
  • Voor een losse consistentie

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Honing Lebkuchen, 31 g

KOTÁNYI Hertenhoorn zout, 50 g € 2,99 (€ 59,80 / kg)
KOTÁNYI Honing Lebkuchen, 31 g € 2,99 (€ 96,45 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Ideaal voor platgebakken producten zoals koekjes en peperkoek. KOTÁNYI hertenhoornzout zorgt voor een losse consistentie van het deeg en de cake smaakt langer vers.

Gebruik:
Uitstekend geschikt voor zanddeeg, speculoos, peperkoek.

Tip: 16 g is genoeg voor 1 kg bloem.

Art. nr.: XKY-KO-159401
Inhoud: 50 g
EAN: 9001414015940
Producentnummer: 159401
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Ingrediënten

ammoniumwaterstofcarbonaat (E 503ii)[1]

  1. rijsmiddel

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Hertenhoorn zout

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder