KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g

Ruikt naar kerst

€ 2,99

(€ 99,67 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Onmisbaar in de advent
  • Voor sappige peperkoek

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Honing Lebkuchen, 31 g

KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g € 2,99 (€ 99,67 / kg)
KOTÁNYI Honing Lebkuchen, 31 g € 2,99 (€ 96,45 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

KOTÁNYI Gingerbread Grandmother's way roept herinneringen op aan Kerstmis met zijn heerlijke geur van kaneel en koriander.

Doel van gebruik:
De hemel voor koekjes, cakes, compotes.

Art. nr.: XKY-KO-152501
Inhoud: 30 g
EAN: 9001414015254
Producentnummer: 152501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

kaneel, nootmuskaat, koriander, kruidnagel, gember, venkel, Spaanse peper, anijs, steranijs, peper, kardemom zaad

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder