KOTÁNYI Pizza Kruidenmix, 30 g

Proef de vakantie vibes!

€ 3,49

(€ 116,33 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geniet van klassieke pizzasmaken
  • Smaakvolle mix
  • Met organo, basilicum en salie

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Cevapcici Kruiden, 28 g

KOTÁNYI Pizza Kruidenmix, 30 g € 3,49 (€ 116,33 / kg)
KOTÁNYI Cevapcici Kruiden, 28 g € 2,99 (€ 106,79 / kg)
Totaalprijs: € 6,48
Beschrijving

Het geheim van een echt goede pizza zit 'm in de kruiden! Strooi de kruiden uit deze mix over je kant-en-klare pizza, sprenkel er een beetje olie over om de smaak van de kruiden naar boven te halen en bakken maar!

Toepassingen: voor pizza's, calzones en pizzabrood

Pro-tip: bestrijk de korst van je pizza met knoflookolie voor het bakken! HEERLIJK!!

Art. nr.: XKY-KO-406801
Inhoud: 30 g
EAN: 9001414040683
Producentnummer: 406801
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

oregano, ui, knoflook, peper, Basilicum, rozemarijn, salie, Koolzaadolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Pizza Kruidenmix