KOTÁNYI Zoete paprika speciaal, 50 g

Onmisbaar in de Hongaarse keuken

€ 3,49

(€ 69,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Mild en fruitig
  • Aantrekkelijke kleur
  • Ongelooflijk veelzijdig

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g

KOTÁNYI Zoete paprika speciaal, 50 g € 3,49 (€ 69,80 / kg)
KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g € 2,99 (€ 29,90 / kg)
Totaalprijs: € 6,48
Beschrijving

Zoete paprika is licht fruitig. Zijn aromatische smaak maakt hem onvervangbaar in de Hongaarse keuken. Breng op smaak met nobele zoetheid met Kotányi-paprika om je gerechten een nobele zoete smaak en een aantrekkelijke kleur te geven.

Gebruik: Pittig bij eiergerechten, vis en kwark, voor goulash, kippaprika en tomatensoep.

Art. nr.: XKY-KO-403501
Inhoud: 50 g
EAN: 9001414040355
Producentnummer: 403501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

zoete paprika

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Zoete paprika speciaal

1 recensie in een andere taal

4,4 van 5 sterren
5 Sterren
3 (60%)
4 Sterren
1 (20%)
3 Sterren
1 (20%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

5 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal