PLANET PURE Baby Wasmiddel Soft, 1,50 L

Natuurlijk wassen zonder chemicaliën

€ 8,89

(€ 5,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1,50 L

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor babywas
  • Hypoallergene formule
  • Voor alle wastemperaturen

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml

PLANET PURE Baby Wasmiddel Soft, 1,50 L € 8,89 (€ 5,93 / L)
PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml € 3,39 (€ 6,65 / L)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

Het Baby Wasmiddel Soft is ontwikkeld voor het reinigen van gevoelig babytextiel. De allergievriendelijke formule bestaat voor 98% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en bevat geen enzymen, kleurstoffen, fosfonaten of palmolie. Plantaardige tensiden reinigen babykleding, stoffen luiers en slaapzakken op milde wijze zonder de vezels hard te maken. Het product bevat geen microplastics en is bijzonder mild voor de gevoelige huid.

Toepassing:

  • Volg de doseertabel (gebaseerd op 4,5 kg wasgoed, gebruik bij 6-7 kg telkens 20 ml meer en bij 8-10 kg telkens 40 ml meer)
  • Gebruik voor de handwas 25 ml.
Waterhardheid Licht vervuild Normaal vervuild Sterk vervuild
Zacht/gemiddeld 40 ml 50 ml 70 ml
Hard 50 ml 60 ml 80 ml
Art. nr.: XBO-PP-WBY30
Inhoud: 1,50 L
EAN: 9120001462438
Producentnummer: WBY30
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Zonder parfum, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Sulfaatvrij, Hypoallergeen, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: Ecogarantie, V-Label vegan
Samenstelling

5 - 15 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen (kokos[1], tarwe[1]), < 5% anionogene oppervlakteactieve stoffen (tarwe[1], kokos[1]), verdikkingsmiddel, alcohol uit tarwe[2], citroenzuur[1], conserveringsmiddel (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat), geurstoffen (parfum[1])

  1. Natuurlijk.
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P264 - Na gebruik grondig met veel water wassen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Baby Wasmiddel Soft

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder