SAINT CHARLES Magnesium Lichaamsspray, 100 ml

Helpt je lichaam een vliegende start te geven

€ 19,99

(€ 199,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • 100% natuurlijk Zechstein-magnesium
  • Geschikt voor het hele lichaam
  • Ideaal bij het sporten

Vaak samen gekocht met SAINT CHARLES Yoga Body Oil, Deep Roots (125 ml)

SAINT CHARLES Magnesium Lichaamsspray, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / L)
SAINT CHARLES Yoga Body Oil, Deep Roots (125 ml) € 43,49 (€ 347,92 / L)
Totaalprijs: € 63,48
Beschrijving

Het is een bekend feit dat magnesium kan helpen bij het verzachten van ongemakken die het gevolg zijn van sportieve activiteiten of veroorzaakt door stressvolle situaties. Deze spray bevat 100% natuurlijk Zechstein-magnesium waarvan wordt aangenomen dat het op deze probleemgebieden van de huid wordt aangebracht. Vermoeide, gespannen spieren of belaste zenuwen worden versterkt dankzij de indrukwekkende actieve ingrediënten in deze spray. De stofwisseling van het lichaam wordt gestimuleerd, wat bijdraagt aan regeneratie en verlichting.

Toepassing:

  • Aanbrengen op de huid en zachtjes inwrijven tot het is opgenomen.
  • Spoel na 15 minuten af met water.

Opmerking:

  • Magnesiumolie wordt een olie genoemd vanwege zijn consistentie, ook al bevat het geen oliën.
  • Vermijd contact met de ogen.
Art. nr.: XEC-SCH-8204802
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120085860250
Producentnummer: 8204802
Merk: SAINT CHARLES
Huidtype: Voor elk huidtype
Provincie: Wenen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Magnesium Chloride 32%

Juridische informatie
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES Magnesium Lichaamsspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder