SAINT CHARLES "Pech" Zalf, 50 g

Met wilde kruiden

€ 29,49

(€ 589,80 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Natuurlijk & traditioneel
  • Hydrateert

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

SAINT CHARLES "Pech" Zalf, 50 g € 29,49 (€ 589,80 / kg)
DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml € 6,89 (€ 27,56 / L)
Totaalprijs: € 36,38
Beschrijving

Zalven van sparrenhars worden al eeuwenlang gebruikt. Met behulp van de hoogwaardige ingrediënten zijn ze op een natuurlijke manier bijzonder goed geschikt voor het lichaam. Regionale wilde kruiden voorzien de huid van extra vocht en voedingsstoffen.

Gebruik: Indien nodig 1-2 keer per dag een dunne laag op de aangetaste huid aanbrengen.

Art. nr.: XEC-SCH-X5251
Inhoud: 50 g
EAN: 9120085862575
Producentnummer: X5251
Merk: SAINT CHARLES
Huidtype: Voor elk huidtype
Producteigenschappen: Gereduceerd plastic
Provincie: Wenen
Ingrediënten (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Picea Abies Resin Extract, Larix Decidua Resin Extract

Juridische informatie
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES "Pech" Zalf

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder