STAUD‘S Compote - Rabarber, 314 ml

Verfrissende rabarbercompote

€ 7,99

(€ 25,45 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 314 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ingelegd in aroniabessensap
  • Geraffineerd met suiker
  • Heerlijk fris

Vaak samen gekocht met Dr. Oetker Gelierfix 3:1 - 3 Zakjes, 75 g

STAUD‘S Compote - Rabarber, 314 ml € 7,99 (€ 25,45 / L)
Dr. Oetker Gelierfix 3:1 - 3 Zakjes, 75 g € 4,49 (€ 59,87 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving
Art. nr.: XPI-STD-310015
Inhoud: 314 ml
EAN: 9008400302046
Producentnummer: 310015
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

rabarber, water, suiker, aronia-sapconcentraat

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 276 / 66 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 15 g
  waarvan Suiker 14 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Compote - Rabarber